Plattsys  
          Plattsys Timing Results Board     Plattsys Timing Results Board
 
 
 
 

 
 



2012 Hartford Hershey T&F Meet - 5/9/2012
Hartford Public High School - Hartford, CT (Platt TIming)
Finish Lynx Timing & Results from Platt Systems 860-645-1476

                 2012  Hartford Hershey T&F Meet - 5/9/2012                      
             Hartford Public High School  - Hartford, CT (Platt TIming)   
           Finish Lynx Timing & Results from Platt Systems 860-645-1476 

                           **********************************
 	                      PLATTSYS.COM MEET RESULTS 
 	                       AGES AS OF DEC 31,2012
 	                   **********************************  
 
Event 1  Girls 10 & Under 50 Meter Dash (9-10)
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals
  1    33 Wells, Amari         9 U of H Magne              9.03   1 
  2    58 Davis, Leilanie      9 MLK                       9.46   2 
  3    59 Cunningham, Desire   9 MLK                       9.46   1 
  4    60 Palmer, Shejka-Lee   9 MLK                       9.69   1 
  5    91 Jenkins, Imani       9 Capital Prep              9.73   2 
  6    56 White, Amari         9 Rec - Parker              9.75   2 
  7    63 Cade, Shalaya        9 MLK                      10.06   1 
  8    54 White, Ashanti       9 Rec - Parker             10.08   1 
  9    61 Whitley, Evelyn      9 MLK                      10.99   2 
 10   136 Gray, Amari          9 Unattached               11.52   1 
 11    53 Howard, Jocelyn      9 Rec - Parker             12.51   2 
 
Event 2  Boys 10 & Under 50 Meter Dash (9-10)
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   102 King, Eric           9 Capital Prep              8.72  
  2    67 Miller, O'Neil       9 MLK                      10.14  
 
Event 3  Girls 10&U 100 Meter Dash (9-10)
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1    91 Jenkins, Imani       9 Capital Prep             16.40   1 
  2    62 Doyley, Brijae       9 MLK                      17.19   3 
  3    58 Davis, Leilanie      9 MLK                      17.32   3 
  4   136 Gray, Amari          9 Unattached               18.24   1 
  5    60 Palmer, Shejka-Lee   9 MLK                      18.59   1 
  6    59 Cunningham, Desire   9 MLK                      19.22   3 
  7    63 Cade, Shalaya        9 MLK                      20.16   3 
  8    61 Whitley, Evelyn      9 MLK                      21.93   3 
 
Event 3  Girls 11-12 100 Meter Dash (11-12)
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   120 Phillips, Brianna   11 Classical Ma             15.76   6 
  2   123 Thompson, Genia     11 Classical Ma             16.64   4 
  3   142 Lewis, Ja'Dyia      11 Burr                     17.38   4 
  4   121 Graza, Mia Rosa     11 Classical Ma             17.50   4 
  5   122 Moore, Anaya        11 Classical Ma             18.65   6 
  6   179 Tyson, Tyshae       11 Unattached               18.72   6 
  7    89 Kaetllyn, Kate      11 Capital Prep             19.09   6 
  8   141 Dickenson, Nubia    11 Burr                     20.09   4 
 
Event 3  Girls 13-14 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   181 Palmer, Cassidy     13 Unattached               13.61   8 
  2    80 James, Zaidra       13 Capital Prep             13.94   7 
  3   116 Richardson, Imani   13 Classical Ma             14.43   9 
  4    21 Woodberry, Arianna  13 Achievement              14.67   8 
  5    18 Newman, Zhane       13 Achievement              15.12  10 
  6    23 Curny, DeAjah       13 Achievement              15.18   9 
  7   131 Jackson, Reaves     13 Classical Ma             15.35   8 
  8     7 Bell, Amari         13 Rawson                   15.86  10 
  9    22 Williams, Teleyah   13 Achievement              16.12  10 
 10   115 Inniss, Jaden       13 Classical Ma             16.46  10 
 11     6 Delice, Celine      13 Rawson                   16.78   7 
 12     5 Crumper, Jade       13 Rawson                   16.88   7 
 13    66 Lewis, Tahjona      13 MLK                      17.06  10 
 14    79 Miller, Jewel       13 Capital Prep             17.12   9 
 15    15 Sheilds, Anika      13 Achievement              18.40   8 
 
Event 4  Boys 10&U 100 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1    12 Beckford, Malcolm    9 Rawson                   14.93  
  2    68 Howard, Kareem       9 MLK                      16.86  
  3   102 King, Eric           9 Capital Prep             17.23  
  4    35 Powers, Sean         9 U of H Magne             18.61  
  5    67 Miller, O'Neil       9 MLK                      20.27  
 
Event 4  Boys 11-12 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1    36 Taylor, Jermiah     11 U of H Magne             14.45   5 
  2   188 Stewart, Joel       11 Unattached               14.79   2 
  3     9 Stewart, Zinodene   11 Rawson                   14.89   3 
  4   137 Watson, Elijah      11 Capital Prep             15.25   3 
  5   152 Morales*, Jan       11 Burr                     15.28   4 
  6   156 Johnson, Arek       11 Burr                     15.32   3 
  7    28 Facey, Mikel        11 Achievement              15.39   2 
  8    14 Watson, Jamir       11 Rawson                   15.42   3 
  9   185 Warren, Kirmani     11 Unattached               15.77   2 
 10   107 Adjoyi, Harold      11 Classical Ma             15.98   5 
 11    72 Bonner, Dayxon      11 MLK                      16.15   5 
 12    11 Barnett, Nickcoy    11 Rawson                   16.36   5 
 13    71 Brown, Norjae       11 MLK                      16.41   5 
 14    10 Gargill*, Alonzo    11 Rawson                   16.41   4 
 15    37 Eamli-Saunders, De  11 U of H Magne             17.34   2 
 16    92 Thompson, Bryon     11 Capital Prep             17.46   2 
 17    69 Ellison, Shamar     11 MLK                      17.98   4 
 18   150 Irizarry, John      11 Burr                     18.66   5 
 19   158 Johnson, Leon Jr.   11 Burr                     20.04   4 
 20    70 Graham, Dwayne      11 MLK                      20.30   5 
 
Event 4  Boys 13-14 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1    74 Doley, Mark-Junior  13 MLK                      12.33   8 
  2    30 Duffus, Aakery      13 Achievement              12.82   6 
  3    48 Duncan, Mannie      13 Rec - Parker             13.24   8 
  4    75 White, Joshua       13 MLK                      13.34   7 
  5    29 Howard, Malik       13 Achievement              13.38   9 
  6    31 Coombs, Donovan     13 Achievement              13.79   9 
  7   168 Rodriguez, Davis    13 Burr                     13.92   9 
  8   166 Sanchez, Luis       13 Burr                     14.05   9 
  9    77 Thomas, Ronaldo     13 MLK                      14.10   7 
 10    94 Tran, Dat           13 Capital Prep             14.48  10 
 11    76 James, Mayze        13 MLK                      14.58   8 
 12   110 Faliciano, Darrien  13 Classical Ma             14.70   7 
 13    52 Lopez, Jean Carlos  13 Rec - Parker             14.90   7 
 14    24 Murray, Tyrere      13 Achievement              15.13   6 
 15   113 McGadney, Kyle      13 Classical Ma             15.30   8 
 16    97 Dunn, Denzel        13 Capital Prep             15.68   9 
 17    73 Newsome, Chieef     13 MLK                      15.99  10 
 18   174 Lopez, Emilio Jr.   13 Burr                     16.31   8 
 19    13 Robinson, Nathan    13 Rawson                   17.21   6 
 20    50 Vargas, Semuel      13 Rec - Parker             17.70   7 
 
Event 6  Girls 10&U 200 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   187 Registe, Nikeya      9 Unattached               36.10  
  2    62 Doyley, Brijae       9 MLK                      37.39  
  3    33 Wells, Amari         9 U of H Magne             39.02  
 
Event 6  Girls 11-12 200 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1    17 Noble, Donnarie     11 Achievement              31.17   4 
  2    87 Knott, Monet        11 Capital Prep             32.96   2 
  3   182 Harrington, Shamar  11 Unattached               33.03   4 
  4   119 Tamia, McBride      11 Classical Ma             33.10   5 
  5   120 Phillips, Brianna   11 Classical Ma             33.97   3 
  6   183 Halliday, Kyra      11 Unattached               34.94   3 
  7    90 Kyla, Goodwine      11 Capital Prep             35.59   4 
  8    65 White, Latasha      11 MLK                      35.98   5 
  9    26 French, Dhamari     11 Achievement              36.09   6 
 10    64 Starks, Tyzhiana    11 MLK                      36.89   2 
 11   179 Tyson, Tyshae       11 Unattached               39.32   3 
 12   143 Martinez, Paola     11 Burr                     41.20   3 
 13   146 Chaney, Niome       11 Burr                     44.25   4 
 14   145 Jara, Jasmine       11 Burr                     47.99   2 
 15   142 Lewis, Ja'Dyia      11 Burr                     51.48   5 
  *    16 Malcolm, Latrise    11 Achievement              31.13   3 DQ SPIKES 
 
Event 6  Girls 13-14 200 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1    80 James, Zaidra       13 Capital Prep             28.57   7 
  2   181 Palmer, Cassidy     13 Unattached               28.74   7 
  3   116 Richardson, Imani   13 Classical Ma             30.58   9 
  4    82 Panrott, Sydney     13 Capital Prep             32.62   9 
  5    20 McKim, Ada-Tranae   13 Achievement              32.71   7 
  6   127 Rosinski, Audrey    13 Classical Ma             32.89   8 
  7   148 Lopez, Michelle     13 Burr                     34.85  10 
  8    81 Chalifonx, Alexand  13 Capital Prep             35.42  10 
  9    66 Lewis, Tahjona      13 MLK                      36.62   9 
 10    38 Riveria Cruz, Yami  13 SAND                     38.27   8 
 11    79 Miller, Jewel       13 Capital Prep             38.97   8 
 
Event 7  Boys 10&U 200 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1    12 Beckford, Malcolm    9 Rawson                   32.61  
  2    68 Howard, Kareem       9 MLK                      38.64  
  3    35 Powers, Sean         9 U of H Magne             39.51  
 
Event 7  Boys 11-12 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1    36 Taylor, Jermiah     11 U of H Magne             30.39   3 
  2     8 Louis, Joseph       11 Rawson                   30.46   3 
  3   188 Stewart, Joel       11 Unattached               31.01   4 
  4     9 Stewart, Zinodene   11 Rawson                   32.45   2 
  5   152 Morales*, Jan       11 Burr                     32.87   6 
  6    14 Watson, Jamir       11 Rawson                   33.34   6 
  7   106 Jone, Jardan        11 Classical Ma             33.91   3 
  8    10 Gargill*, Alonzo    11 Rawson                   34.03   4 
  9   180 Tonius, Gedeon      11 Unattached               35.25   5 
 10    72 Bonner, Dayxon      11 MLK                      35.40   5 
 11   185 Warren, Kirmani     11 Unattached               35.56   2 
 12   103 Rodriguez-Batista,  11 Classical Ma             35.90   4 
 13   161 Clark, Jamal        11 Burr                     36.89   2 
 14    37 Eamli-Saunders, De  11 U of H Magne             37.23   6 
 15    11 Barnett, Nickcoy    11 Rawson                   37.59   2 
 16   153 Heredia*, Ernesto   11 Burr                     39.41   5 
 17   154 Ocasio, Nicholas    11 Burr                     40.78   4 
 18   151 Madera, Daniel      11 Burr                     41.80   3 
 19    69 Ellison, Shamar     11 MLK                      42.22   3 
 20   150 Irizarry, John      11 Burr                     42.95   4 
 21   158 Johnson, Leon Jr.   11 Burr                     51.58   4 
 
Event 7  Boys 13-14 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1    74 Doley, Mark-Junior  13 MLK                      24.46   9 
  2    30 Duffus, Aakery      13 Achievement              26.19   9 
  3    78 Butler, Lamar       13 Capital Prep             27.00   8 
  4    29 Howard, Malik       13 Achievement              28.25  12 
  5    31 Coombs, Donovan     13 Achievement              28.69   8 
  6   166 Sanchez, Luis       13 Burr                     29.39   8 
  7   163 Hall, J'Quan        13 Burr                     29.42  10 
  8   169 Gomez, Christian    13 Burr                     29.67   9 
  9    51 Medina, Carlos      13 Rec - Parker             29.83  11 
 10    94 Tran, Dat           13 Capital Prep             29.97  11 
 11    75 White, Joshua       13 MLK                      30.56   8 
 12   175 Lopez, Michael      13 Burr                     30.65  12 
 13    95 Matthews, Maliek    13 Capital Prep             31.32   9 
 14   111 Cadwallader, Joshu  13 Classical Ma             31.58   7 
 15    52 Lopez, Jean Carlos  13 Rec - Parker             32.57  11 
 16    24 Murray, Tyrere      13 Achievement              32.83   8 
 17    97 Dunn, Denzel        13 Capital Prep             33.01   9 
 18    77 Thomas, Ronaldo     13 MLK                      33.08   7 
 19   110 Faliciano, Darrien  13 Classical Ma             33.87  12 
 20   172 Hernandez, Justin   13 Burr                     34.79   9 
 21    73 Newsome, Chieef     13 MLK                      35.52   7 
 22   174 Lopez, Emilio Jr.   13 Burr                     36.85  10 
 23   167 HernandeZ, Jayson   13 Burr                     37.06  11 
 24   176 Johnnie, Orozco     13 Burr                     38.24   7 
 25    85 Wolfe, Traven       13 Capital Prep             38.91   7 
 26   165 Vega, Jermel        13 Burr                     41.73  10 
 
Event 8  Girls 8-10 400 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   187 Registe, Nikeya      9 Unattached             1:26.53  
 
Event 8  Girls 11-12 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   119 Tamia, McBride      11 Classical Ma           1:16.26   1 
  2   182 Harrington, Shamar  11 Unattached             1:16.59   1 
  3    34 Powers, Margaret    11 U of H Magne           1:18.43   3 
  4    65 White, Latasha      11 MLK                    1:23.44   3 
  5   123 Thompson, Genia     11 Classical Ma           1:23.69   3 
  6   183 Halliday, Kyra      11 Unattached             1:24.66   3 
  7    64 Starks, Tyzhiana    11 MLK                    1:25.74   1 
  8   124 Moran, Margaret     11 Classical Ma           1:26.76   1 
  9    90 Kyla, Goodwine      11 Capital Prep           1:38.47   2 
 10   143 Martinez, Paola     11 Burr                   1:44.40   2 
 
Event 9  Boys 11-12 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1     8 Louis, Joseph       11 Rawson                 1:15.28   3 
  2   137 Watson, Elijah      11 Capital Prep           1:17.44   3 
  3    10 Gargill*, Alonzo    11 Rawson                 1:20.50   2 
  4   180 Tonius, Gedeon      11 Unattached             1:21.03   3 
  5   161 Clark, Jamal        11 Burr                   1:27.01   2 
  6    72 Bonner, Dayxon      11 MLK                    1:27.33   1 
  7    92 Thompson, Bryon     11 Capital Prep           1:27.40   2 
  8   155 Salihovic, Nijaz    11 Burr                   1:37.21   1 
  9   159 Htoo*, K'Ser        11 Burr                   1:44.10   1 
 
Event 10  Girls 11-12 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   124 Moran, Margaret     11 Classical Ma           3:12.26  
  2    34 Powers, Margaret    11 U of H Magne           3:14.86  
 
Event 10  Girls 13-14 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1    19 Hewitt, Aquila      13 Achievement            3:24.08  
  2    20 McKim, Ada-Tranae   13 Achievement            3:31.94  
  3    83 Cretella, Olivia    13 Capital Prep           3:43.83  
  4    96 Bergen, Karis       13 Capital Prep           3:48.43  
 
Event 13  Boys 13-14 1600 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   100 Bergen, Eric        13 Capital Prep           5:58.40  
  2    99 Hilario, Gabriel    13 Capital Prep           6:38.06  
  3   172 Hernandez, Justin   13 Burr                   6:47.28  
 
Event 14  Girls 13-14 1600 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1    19 Hewitt, Aquila      13 Achievement            7:41.08  
  2    22 Williams, Teleyah   13 Achievement            7:41.18  
 

 
Event 12  Boys 11-12 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1   155 Salihovic, Nijaz    11 Burr                   4:12.16  
 
Event 12  Boys 13-14 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   100 Bergen, Eric        13 Capital Prep           2:38.66  
  2   169 Gomez, Christian    13 Burr                   2:43.30  
  3    98 Perry, Abdul        13 Capital Prep           2:43.54  
  4   111 Cadwallader, Joshu  13 Classical Ma           2:46.98  
  5   101 Watson, Ronald      13 Capital Prep           2:48.72  
  6    76 James, Mayze        13 MLK                    2:48.91  
  7    99 Hilario, Gabriel    13 Capital Prep           3:01.63  
  8   175 Lopez, Michael      13 Burr                   3:01.82  
  9   176 Johnnie, Orozco     13 Burr                   4:23.20  
 10   167 HernandeZ, Jayson   13 Burr                   4:49.97  
 
 
Event 15  Boys 10&U Long Jump
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
Finals
  1   102 King, Eric           9 Capital Prep           5-04.00      1.62m 
 
Event 15  Boys 11-12 Long Jump
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   159 Htoo*, K'Ser        11 Burr                   6-05.00      1.95m 
  2    36 Taylor, Jermiah     11 U of H Magne           6-01.50      1.86m 
  3    72 Bonner, Dayxon      11 MLK                    6-00.00      1.82m 
  4   107 Adjoyi, Harold      11 Classical Ma           5-11.00      1.80m 
  5    71 Brown, Norjae       11 MLK                    5-05.00      1.65m 
  5   155 Salihovic, Nijaz    11 Burr                   5-05.00      1.65m 
  7    69 Ellison, Shamar     11 MLK                    5-03.00      1.60m 
  8   106 Jone, Jardan        11 Classical Ma           5-00.00      1.52m 
  9   153 Heredia*, Ernesto   11 Burr                   4-10.00      1.47m 
 10    93 Torres, Syruss      11 Capital Prep           4-09.50      1.46m 
 10   103 Rodriguez-Batista,  11 Classical Ma           4-09.50      1.46m 
 12   154 Ocasio, Nicholas    11 Burr                   4-09.00      1.44m 
 
Event 15  Boys 13-14 Long Jump
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1    29 Howard, Malik       13 Achievement            8-00.00      2.43m 
  2    74 Doley, Mark-Junior  13 MLK                    7-09.50      2.37m 
  3   175 Lopez, Michael      13 Burr                   7-07.00      2.31m 
  4    51 Medina, Carlos      13 Rec - Parker           7-05.00      2.26m 
  5    30 Duffus, Aakery      13 Achievement            7-00.00      2.13m 
  6    31 Coombs, Donovan     13 Achievement            6-09.00      2.05m 
  7    98 Perry, Abdul        13 Capital Prep           6-06.00      1.98m 
  8    77 Thomas, Ronaldo     13 MLK                    6-05.25      1.96m 
  9   176 Johnnie, Orozco     13 Burr                   6-01.00      1.85m 
 10   113 McGadney, Kyle      13 Classical Ma           6-00.50      1.84m 
 11   167 HernandeZ, Jayson   13 Burr                   5-11.00      1.80m 
 11   165 Vega, Jermel        13 Burr                   5-11.00      1.80m 
 13    85 Wolfe, Traven       13 Capital Prep           5-10.00      1.77m 
 13    45 Sloan, Tyriq        13 SAND                   5-10.00      1.77m 
 15    44 Jordan, Nazario     13 SAND                   5-09.00      1.75m 
 15    50 Vargas, Semuel      13 Rec - Parker           5-09.00      1.75m 
 17   168 Rodriguez, Davis    13 Burr                   5-08.50      1.73m 
 18    42 Robinson, Jimmy     13 SAND                   5-07.50      1.71m 
 
Event 16  Girls 10 & Under Long Jump
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1    33 Wells, Amari         9 U of H Magne           5-04.00      1.62m 
  2    56 White, Amari         9 Rec - Parker           4-08.00      1.42m 
  3    54 White, Ashanti       9 Rec - Parker           4-04.00      1.32m 
  4    61 Whitley, Evelyn      9 MLK                    3-05.00      1.04m 
 
Event 16  Girls 11-12 Long Jump
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   142 Lewis, Ja'Dyia      11 Burr                   5-05.00      1.65m 
  2   145 Jara, Jasmine       11 Burr                   4-10.00      1.47m 
  3   121 Graza, Mia Rosa     11 Classical Ma           4-09.50      1.46m 
  4    16 Malcolm, Latrise    11 Achievement            4-08.00      1.42m 
  5    17 Noble, Donnarie     11 Achievement            4-07.50      1.40m 
  6    89 Robertson, Katelyn  11 Capital Prep           4-04.00      1.32m 
  7   143 Martinez, Paola     11 Burr                   3-10.00      1.16m 
  8   141 Dickenson, Nubia    11 Burr                   3-04.00      1.01m 
 
Event 16  Girls 13-14 Long Jump
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1    80 James, Zaidra       13 Capital Prep           7-05.25      2.26m 
  2   116 Richardson, Imani   13 Classical Ma           7-02.50      2.19m 
  3    23 Curny, DeAjah       13 Achievement            6-01.50      1.86m 
  4   131 Jackson, Reaves     13 Classical Ma           6-00.00      1.82m 
  5   127 Rosinski, Audrey    13 Classical Ma           5-08.50      1.73m 
  6    96 Bergen, Karis       13 Capital Prep           5-03.00      1.60m 
  7     7 Bell, Amari         13 Rawson                 5-02.00      1.57m 
  8    81 Chalifonx, Alexand  13 Capital Prep           5-01.00      1.54m 
  8    18 Newman, Zhane       13 Achievement            5-01.00      1.54m 
 10     6 Delice, Celine      13 Rawson                 5-00.50      1.53m 
 11    79 Miller, Jewel       13 Capital Prep           4-10.50      1.48m 
 12   148 Lopez, Michelle     13 Burr                   4-06.00      1.37m 
 13    83 Cretella, Olivia    13 Capital Prep           4-05.50      1.35m 
 14    15 Sheilds, Anika      13 Achievement            4-03.50      1.30m 
 15    46 Lawrence, Destiny   13 Rec - Parker           4-00.00      1.21m 
 
Event 17  Boys 10&U  Throw Softball (R)
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1    67 Miller, O'Neil       9 MLK                      57-00     17.37m 
  2    35 Powers, Sean         9 U of H Magne             51-03     15.62m 
 
Event 17  Boys 11-12 Throw Softball
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   153 Heredia*, Ernesto   11 Burr                    126-01     38.43m 
  2     9 Stewart, Zinodene   11 Rawson               122-10.50     37.45m 
  3   152 Morales*, Jan       11 Burr                    122-10     37.43m 
  4   156 Johnson, Arek       11 Burr                    120-00     36.57m 
  5    28 Facey, Mikel        11 Achievement             110-01     33.55m 
  6   154 Ocasio, Nicholas    11 Burr                 107-00.50     32.62m 
  7   159 Htoo*, K'Ser        11 Burr                    104-03     31.77m 
  8   150 Irizarry, John      11 Burr                     95-01     28.98m 
  8   151 Madera, Daniel      11 Burr                     95-01     28.98m 
 10    92 Thompson, Bryon     11 Capital Prep             92-10     28.29m 
 11    69 Ellison, Shamar     11 MLK                      92-08     28.24m 
 12    37 Eamli-Saunders, De  11 U of H Magne             82-10     25.24m 
 13   185 Warren, Kirmani     11 Unattached               78-08     23.97m 
 14   161 Clark, Jamal        11 Burr                     75-05     22.98m 
 15     8 Louis, Joseph       11 Rawson                   71-00     21.64m 
 
Event 17  Boys 13-14  Throw Softball
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1    76 James, Mayze        13 MLK                     189-02     57.65m 
  2   163 Hall, J'Quan        13 Burr                    188-06     57.45m 
  3   166 Sanchez, Luis       13 Burr                    181-10     55.42m 
  4   169 Gomez, Christian    13 Burr                    167-06     51.05m 
  5    51 Medina, Carlos      13 Rec - Parker            155-01     47.26m 
  6    75 White, Joshua       13 MLK                     153-06     46.78m 
  7   101 Watson, Ronald      13 Capital Prep            149-02     45.46m 
  8   172 Hernandez, Justin   13 Burr                    142-09     43.51m 
  9    44 Jordan, Nazario     13 SAND                    138-02     42.11m 
 10    52 Lopez, Jean Carlos  13 Rec - Parker            138-00     42.06m 
 11    43 Collier, Gary       13 SAND                    135-09     41.37m 
 12   174 Lopez, Emilio Jr.   13 Burr                    135-04     41.24m 
 13    94 Tran, Dat           13 Capital Prep            123-07     37.66m 
 14   110 Faliciano, Darrien  13 Classical Ma            115-11     35.33m 
 15    45 Sloan, Tyriq        13 SAND                    114-08     34.95m 
 16    24 Murray, Tyrere      13 Achievement              96-07     29.43m 
 17    85 Wolfe, Traven       13 Capital Prep             90-06     27.58m 
 18    50 Vargas, Semuel      13 Rec - Parker             86-10     26.46m 
 19    13 Robinson, Nathan    13 Rawson                   75-09     23.08m 
 20   165 Vega, Jermel        13 Burr                     67-04     20.52m 
 21   112 Ansong, Kofi        13 Classical Ma             67-02     20.47m 
 22    42 Robinson, Jimmy     13 SAND                     66-04     20.21m 
 
Event 18  Girls 10&U  Throw Softball
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1    60 Palmer, Shejka-Lee   9 MLK                      70-00     21.33m 
  2    62 Doyley, Brijae       9 MLK                      54-08     16.66m 
 
Event 18  Girls 11-12  Throw Softball
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1    87 Knott, Monet        11 Capital Prep          83-08.50     25.51m 
  2   124 Moran, Margaret     11 Classical Ma          62-10.50     19.16m 
  3   121 Graza, Mia Rosa     11 Classical Ma             57-07     17.55m 
  4    89 Robertson, Katelyn  11 Capital Prep             55-03     16.84m 
  5    26 French, Dhamari     11 Achievement              50-00     15.24m 
  6   122 Moore, Anaya        11 Classical Ma             45-00     13.71m 
  7   123 Thompson, Genia     11 Classical Ma          44-10.50     13.67m 
  8   145 Jara, Jasmine       11 Burr                  44-04.50     13.52m 
 
Event 18  Girls 13-14  Throw Softball
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1     6 Delice, Celine      13 Rawson                   92-10     28.29m 
  2     2 Spears, Jhan        13 Rawson                   90-03     27.50m 
  3    20 McKim, Ada-Tranae   13 Achievement              76-06     23.31m 
  4    66 Lewis, Tahjona      13 MLK                      73-09     22.47m  73-9
  5     4 Cassonova, Cassand  13 Rawson                   73-07     22.42m 
  6     3 Archer*, Anasha     13 Rawson                   71-07     21.81m 
  7    38 Riveria Cruz, Yami  13 SAND                     65-09     20.04m 
  8   130 Walker, Tavana      13 Classical Ma             63-06     19.35m 
  9     5 Crumper, Jade       13 Rawson                   60-01     18.31m 
 10    22 Williams, Teleyah   13 Achievement              58-04     17.78m 
 11    46 Lawrence, Destiny   13 Rec - Parker             38-03     11.65m 
 12    15 Sheilds, Anika      13 Achievement              33-05     10.18m 



Event 21  Boys 13-14 4x100 Meter Relay 13-14
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Capital Prep  'A'                                     59.02  
  2 Burr  'A'                                             59.78  
 
 


                          **********************************
	                         PLATTSYS.COM RESULTS 
	                  **********************************  





Online Registration = 
Online Entry


Results = 
Results


Timing by Plattsys
 = Timing by Plattsys




Contact us for Advertising Rates