Plattsys  
          Plattsys Timing Results Board     Plattsys Timing Results Board
 
 
 
 

 
 



Platt Systems Official System using ChampionCHip Timing System
Endurit Sports Nutmeg State Half-Marathon
Washington Depot, CT | Timing & Results by Platt Systems 860-645-1476

               Platt Systems Official System using ChampionCHip Timing System
                     Endurit Sports Nutmeg State Half-Marathon
          Washington Depot, CT | Timing & Results by Platt Systems 860-645-1476 
                   
OVERALL                                                                 GUN      NET           DIVISION 
 PLC    Name                         A/S  DIV    CITY                   TIME     TIME   PACE   PLC/TOT   BIB 
 ====  ============================ ==== ===== ====================== ======= ======== ====== ========= ======
   1    Anthony Tanzi                23M M2029 Norwalk CT             1:12:47  1:12:46   5:33     1/19    379  
   2    Jim Zoldy                    47M M4049 Watertown CT           1:15:46  1:15:44   5:47     1/22    401  
   3    Paul Dolan                   32M M3039 New Milford CT         1:23:07  1:23:06   6:20     1/29    239  
   4    Matthew Tabasko              27M M2029 Brookfield CT          1:23:22  1:23:20   6:21     2/19    377  
   5    Dan Parzych                  38M M3039 Ridgefield CT          1:23:30  1:23:29   6:22     2/29    338  
   6    James Bathgate               43M M4049 East Rochester NY      1:24:05  1:24:04   6:25     2/22    208  
   7    george Kominos               53M M5059 southington CT         1:25:48  1:25:46   6:32     1/14    289  
   8    Nic Marais                   29M M2029 New Haven CT           1:27:58  1:27:52   6:42     3/19    310  
   9    Robin Pitt                   22M M2029 West Haven CT          1:30:27  1:30:25   6:54     4/19    343  
   10   Andrew Timmerman             49M M4049 Brookfield CT          1:30:35  1:30:33   6:54     3/22    381  
   11   Elizabeth Norrish            23F F2029 Storrs CT              1:34:02  1:33:32   7:10     1/36    331  
   12   Jeffrey OCoin                28M M2029 Plainville CT          1:34:41  1:34:39   7:13     5/19    335  
   13   Paul Cusumano                38M M3039 Trumbull CT            1:34:45  1:34:42   7:13     3/29    231  
   14   Hugh Davis                   36M M3039 Westport CT            1:35:53  1:35:49   7:19     4/29    405  
   15   Dan Barton                   54M M5059 New Milford CT         1:36:19  1:36:10   7:21     2/14    413  
   16   Jennifer Barillaro           35F F3039 Lakeville CT           1:37:02  1:36:58   7:24     1/35    206  
   17   Edward Zane                  53M M5059 New Milford CT         1:37:13  1:37:03   7:25     3/14    399  
   18   Matthew Siegle               30M M3039 Los Angeles CA         1:37:57  1:37:22   7:28     5/29    365  
   19   Kyle Halloran                22M M2029 Morris CT              1:38:24  1:38:20   7:30     6/19    409  
   20   Edward Fishman               37M M3039 Wassaic NY             1:38:27  1:38:21   7:30     6/29    251  
   21   Craig Wenzel                 31M M3039 Brooklyn NY            1:40:23  1:40:17   7:39     7/29    394  
   22   Gary Circosta                63M M60++ Rutland MA             1:40:50  1:40:47   7:41     1/1     225  
   23   John Steele                  52M M5059 New Haven CT           1:40:55  1:40:48   7:42     4/14    373  
   24   Maeve Ewing                  33F F3039 Litchfield CT          1:41:25  1:41:22   7:44     2/35    247  
   25   Rich Bona                    41M M4049 Naugatuck CT           1:41:26  1:41:17   7:44     4/22    212  
   26   Kevin Shea                   36M M3039 Longmeadow MA          1:41:38  1:41:28   7:45     8/29    364  
   27   Karen Anastasio              42F F4049 Simsbury CT            1:42:05  1:41:54   7:47     1/22    411  
   28   pete Engard                  35M M3039 new milford CT         1:42:11  1:42:04   7:48     9/29    245  
   29   Nick Walter                  29M M2029 New Haven CT           1:42:34  1:42:28   7:49     7/19    419  
   30   Tammy Grella                 36F F3039 Litchfield CT          1:42:46  1:42:42   7:50     3/35    268  
   31   Tahl Smith-Rapaport          31M M3039 West Hartford CT       1:42:50  1:42:27   7:50    10/29    366  
   32   Neil Mandel                  56M M5059 shelton CT             1:43:11  1:42:58   7:52     5/14    412  
   33   Heather Bernstein            24F F2029 West Hartford CT       1:43:32  1:43:24   7:54     2/36    211  
   34   james Dotoratos              47M M4049 Monroe CT              1:43:55  1:43:47   7:55     5/22    404  
   35   Henry Bonnell                49M M4049 New York NY            1:44:01  1:43:56   7:56     6/22    213  
   36   Mark Hogan                   32M M3039 Washington Depot CT    1:44:08  1:43:26   7:56    11/29    279  
   37   ruth Tomalski                28F F2029 ny NY                  1:44:52  1:44:33   8:00     3/36    382  
   38   Jeremy Mikesell              33M M3039 Bethel CT              1:45:32  1:45:20   8:03    12/29    318  
   39   James Schertzer              34M M3039 Ballston Lake NY       1:45:57  1:45:52   8:05    13/29    360  
   40   Jarrett Murphy               34M M3039 Bronx NY               1:46:12  1:45:29   8:06    14/29    327  
   41   Geoff Genser                 36M M3039 West Hartford CT       1:46:15  1:45:53   8:06    15/29    259  
   42   Ted Cowles                   51M M5059 West Granby CT         1:46:22  1:46:15   8:07     6/14    229  
   43   Pete Lucchio                 24M M2029 Hartford CT            1:46:48  1:46:38   8:09     8/19    306  
   44   Steven Levine                48M M4049 West Hartford CT       1:46:50  1:46:26   8:09     7/22    299  
   45   Margaret Hull                29F F2029 Ansonia CT             1:47:16  1:47:05   8:11     4/36    282  
   46   Avi Smith-Rapaport           34M M3039 West Hartford CT       1:47:37  1:47:12   8:12    16/29    367  
   47   Brendan O'Connor             29M M2029 Farmington CT          1:47:45  1:47:20   8:13     9/19    332  
   48   SHATTA MEJIA                 39F F3039 Northampton MA         1:48:04  1:47:50   8:14     4/35    314  
   49   Paul Beales                  31M M3039 New Haven CT           1:48:17  1:47:49   8:15    17/29    209  
   50   Jennifer Gregoretti          38F F3039 Cheshire CT            1:48:23  1:47:57   8:16     5/35    267  
    ================  WWW.PLATTSYS.COM DATA PAGE  1   ================  
 
                                        Platt Systems Official Reporting System
                       Endurit Sports Nutmeg Half-marathon/10K Results Posted to www.plattsys.com
                                     Timing & Results by Platt Systems 860-645-1476 
 
 OVERALL                                                                GUN      NET           DIVISION 
 PLC    Name                         A/S  DIV    CITY                   TIME     TIME   PACE   PLC/TOT  BIB 
 ====  ============================ ==== ===== ====================== ======= ======== ====== ========= ======
   51   michael Michaud              27M M2029 fairfield CT           1:48:58  1:48:36   8:19    10/19    317  
   52   Sarah True                   30F F3039 East hampton CT        1:49:11  1:48:51   8:20     6/35    402  
   53   Paul Wai                     37M M3039 Hartford CT            1:49:21  1:49:05   8:20    18/29    388  
   54   Patricia Ryan                35F F3039 Trumbull CT            1:49:34  1:49:18   8:21     7/35    356  
   55   Benjamin Sallemi             41M M4049 Emerson NJ             1:49:42  1:49:31   8:22     8/22    357  
   56   Kimberly Munn                41F F4049 Washington CT          1:49:44  1:49:11   8:22     2/22    326  
   57   jill Tomlins riegler         37F F3039 east hampton CT        1:50:01  1:49:38   8:23     8/35    383  
   58   C Lasater                    29M M2029 New Haven CT           1:50:24  1:50:09   8:25    11/19    295  
   59   Carla Angevine               38F F3039 Warren CT              1:50:32  1:49:57   8:26     9/35    204  
   60   Steve Wilshire               40M M4049 Tolland CT             1:50:37  1:50:08   8:26     9/22    408  
   61   Stacie Perachi               39F F3039 Washington Depot CT    1:50:41  1:50:31   8:26    10/35    341  
   62   Caryn Stellmach              35F F3039 Waterbury CT           1:50:53  1:50:44   8:27    11/35    374  
   63   David Winslow                43M M4049 Redding CT             1:51:44  1:51:35   8:31    10/22    396  
   64   armin Hauer                  45M M4049 bristol CT             1:52:10  1:51:31   8:33    11/22    272  
   65   Jenn Reilly                  37F F3039 New Fairfield CT       1:52:23  1:52:07   8:34    12/35    350  
   66   Jeff Ulreich                 56M M5059 w CT                   1:52:25  1:52:13   8:34     7/14    285  
   67   Lisa Cornelio                44F F4049 Warren CT              1:52:31  1:52:01   8:35     3/22    420  
   68   Elizabeth Lanese             29F F2029 New York NY            1:52:31  1:52:12   8:35     5/36    406  
   69   Catherine Oehrlein           56F F5059 Northport NY           1:52:52  1:52:40   8:36     1/5     336  
   70   Charlie Murrin               40M M4049 Suffield CT            1:53:14  1:53:03   8:38    12/22    328  
   71   Helen Brown                  39F F3039 Bantam CT              1:53:20  1:53:01   8:39    13/35    215  
   72   Sean Barr                    32M M3039 Trumbull CT            1:53:33  1:53:11   8:40    19/29    207  
   73   Maria Gugliotti              30F F3039 Cheshire CT            1:53:36  1:53:28   8:40    14/35    269  
   74   David Head                   40M M4049 rocky hill CT          1:53:51  1:53:35   8:41    13/22    275  
   75   Emmett Lee                   46M M4049 Monroe CT              1:53:55  1:53:26   8:41    14/22    298  
   76   Kimiko Warlaumont            23F F2029 Slingerlands NY        1:54:17  1:54:04   8:43     6/36    390  
   77   Mark Gosselin                47M M4049 Meriden CT             1:54:46  1:54:06   8:45    15/22    407  
   78   Esther Broaden               38F F3039 Riverside CT           1:55:08  1:54:36   8:47    15/35    418  
   79   Paul Farrar jr.              55M M5059 Poughkeepsie NY        1:55:20  1:55:04   8:48     8/14    249  
   80   Suzanne Scarlata             51F F5059 Northport NY           1:55:32  1:55:20   8:49     2/5     359  
   81   Stacey Head                  31F F3039 Rocky Hill CT          1:55:52  1:55:36   8:50    16/35    276  
   82   Donna Tanganelli             31F F3039 oakville CT            1:55:53  1:55:25   8:50    17/35    378  
   83   Steven Gilmore               39M M3039 Waterbury CT           1:56:03  1:55:35   8:51    20/29    263  
   84   Miles Lasater                32M M3039 New Haven CT           1:56:07  1:55:53   8:51    21/29    294  
   85   Amy Woodman                  35F F3039 Windsor CT             1:56:19  1:56:02   8:52    18/35    397  
   86   Ashley Linden                26F F2029 Torrington CT          1:57:43  1:57:15   8:59     7/36    416  
   87   Eric MacEvoy                 25M M2029 malden MA              1:58:20  1:58:13   9:01    12/19    308  
   88   Tracy Hawthorne              29F F2029 Ashford CT             1:58:45  1:58:40   9:03     8/36    274  
   89   Mary Warlaumont              25F F2029 Slingerlands NY        1:59:24  1:59:11   9:06     9/36    391  
   90   Cliff Overstrum              48M M4049 Wallingford CT         1:59:32  1:59:23   9:07    16/22    337  
   91   Patrick Cunningham           53M M5059 New Milford CT         1:59:33  1:59:19   9:07     9/14    230  
   92   James Collin                 47M M4049 New Britain CT         1:59:43  1:59:19   9:08    17/22    227  
   93   Karen Purtschert             36F F3039 Andover MA             1:59:49  1:59:38   9:08    19/35    347  
   94   Bianca DeMasi                43F F4049 Danbury CT             2:00:12  1:59:55   9:10     4/22    235  
   95   David Cantarinha             31M M3039 Danbury CT             2:00:12  1:59:55   9:10    22/29    218  
   96   Katelyn Ross                 25F F2029 Norwalk CT             2:00:21  2:00:04   9:11    10/36    352  
   97   Marcus Radley                26M M2029 Hartford CT            2:00:46  2:00:31   9:13    13/19    348  
   98   James Flanders               48M M4049 West Hartford CT       2:00:57  2:00:20   9:13    18/22    252  
   99   Richard Lynn                 53M M5059 newtown CT             2:01:17  2:00:57   9:15    10/14    307  
   100  Dayne Price                  17M M0019 Litchfield CT          2:01:20  2:01:18   9:15     1/2     346  
    ================  WWW.PLATTSYS.COM DATA PAGE  2   ================  
 
                                        Platt Systems Official Reporting System
                       Endurit Sports Nutmeg Half-marathon/10K Results Posted to www.plattsys.com
                                     Timing & Results by Platt Systems 860-645-1476 
 
 OVERALL                                                                GUN      NET           DIVISION 
 PLC    Name                         A/S  DIV    CITY                   TIME     TIME   PACE   PLC/TOT  BIB 
 ====  ============================ ==== ===== ====================== ======= ======== ====== ========= ======
   101  Dollie Harvey                26F F2029 Colchester CT          2:01:39  2:01:28   9:17    11/36    271  
   102  Stacey McBreairty            40F F4049 w CT                   2:01:50  2:01:16   9:18     5/22    313  
   103  Lisa Vailionis               43F F4049 Litchfield CT          2:01:58  2:01:23   9:18     6/22    386  
   104  Colleen O'Shea               42F F4049 sandy hook CT          2:02:04  2:01:42   9:19     7/22    333  
   105  Susan Miller                 40F F4049 Newtown CT             2:02:04  2:01:43   9:19     8/22    321  
   106  jason Noone                  33M M3039 garden city south NY   2:02:18  2:01:42   9:20    23/29    330  
   107  Lauren Gindin                25F F2029 Vernon CT              2:02:23  2:02:15   9:20    12/36    264  
   108  William Miller               55M M5059 Poughquag NY           2:02:41  2:02:25   9:21    11/14    320  
   109  Jack Kolpak                  12M M0019 Washington Depot CT    2:03:12  2:02:58   9:24     2/2     288  
   110  Rebecca Neary                44F F4049 New York NY            2:03:34  2:03:11   9:25     9/22    329  
   111  Patricia Lacerenza           31F F3039 Wtby CT                2:03:34  2:03:07   9:25    20/35    414  
   112  Christine Tuller             27F F2029 Vernon CT              2:03:54  2:03:41   9:27    13/36    384  
   113  Shawn Cyr                    28M M2029 Newington CT           2:04:27  2:04:01   9:30    14/19    232  
   114  Lisa Therisod                23F F2029 Hamden CT              2:04:33  2:04:02   9:30    14/36    380  
   115  Darren Woodman               39M M3039 Windsor CT             2:04:41  2:04:23   9:31    24/29    398  
   116  Randall Bee                  31M M3039 Boston MA              2:04:46  2:04:12   9:31    25/29    210  
   117  Jackie St. Arnaud            27F F2029 Vernon CT              2:04:55  2:04:35   9:32    15/36    372  
   118  Robin Bozek                  42F F4049 Avon CT                2:05:12  2:04:50   9:33    10/22    214  
   119  Julianne Gaynor              43F F4049 Albany NY              2:05:26  2:04:48   9:34    11/22    258  
   120  Jonathan Masters             47M M4049 Albany NY              2:05:26  2:04:48   9:34    19/22    312  
   121  Kristine Collin              46F F4049 New Britain CT         2:05:35  2:05:10   9:35    12/22    226  
   122  Jennifer Cahill              33F F3039 Hudson NH              2:06:23  2:05:50   9:38    21/35    217  
   123  joy Metalios                 42F F4049 riverside CT           2:06:34  2:06:02   9:39    13/22    316  
   124  Keri Discepolo               37F F3039 Guilford CT            2:06:48  2:06:15   9:40    22/35    238  
   125  Eric Hill                    58M M5059 Poughquag NY           2:07:09  2:06:53   9:42    12/14    278  
   126  Andrea Mondello              27F F2029 Middletown CT          2:07:23  2:07:02   9:43    16/36    323  
   127  Holly Durstin                41F F4049 norfolk CT             2:07:53  2:07:16   9:45    14/22    242  
   128  meghan Link                  39F F3039 norfolk CT             2:07:53  2:07:16   9:45    23/35    301  
   129  Kate Johnson                 47F F4049 norfolk CT             2:08:02  2:07:26   9:46    15/22    284  
   130  MELISSA MILLER               36F F3039 WILLINGTON CT          2:08:40  2:08:32   9:49    24/35    319  
   131  John Kiker                   50M M5059 Warren CT              2:09:10  2:08:39   9:51    13/14    287  
   132  Molly Donovan                35F F3039 Glastonbury CT         2:09:35  2:09:05   9:53    25/35    240  
   133  Jennifer Hardy               39F F3039 Glastonbury CT         2:09:35  2:09:05   9:53    26/35    270  
   134  Tiffany Castanho             25F F2029 East Lyme CT           2:09:55  2:09:31   9:55    17/36    219  
   135  Stacey Lloyd                 44F F4049 Newtown CT             2:10:08  2:09:43   9:56    16/22    302  
   136  lisa Sobolewski              26F F2029 stratford CT           2:10:14  2:09:56   9:56    18/36    368  
   137  Erica Edwards                25F F2029 Meriden MA             2:10:15  2:09:57   9:56    19/36    244  
   138  Dan Finley                   36M M3039 New Milford CT         2:10:56  2:10:52   9:59    26/29    250  
   139  thomas Gietzold              45M M4049 wethersfield CT        2:11:43  2:11:03  10:03    20/22    262  
   140  Zachary LeClair              22M M2029 Middletown CT          2:11:48  2:10:31  10:03    15/19    296  
   141  Jennifer Weber               23F F2029 Hamden CT              2:12:07  2:11:35  10:05    20/36    392  
   142  Francesca Morrissey          40F F4049 New Milford CT         2:13:34  2:13:06  10:11    17/22    325  
   143  james Anarella               51M M5059 jackson hgts NY        2:13:58  2:13:38  10:13    14/14    203  
   144  Rebekah Franklin             34F F3039 New Haven CT           2:13:59  2:13:46  10:13    27/35    253  
   145  Jamie DeSena                 23F F2029 hamden CT              2:15:02  2:14:30  10:18    21/36    236  
   146  Paul Ryan                    31M M3039 Torrington CT          2:16:05  2:15:35  10:23    27/29    355  
   147  Lynn Williams                32F F3039 Guilford CT            2:16:29  2:16:08  10:25    28/35    395  
   148  Valarie Gasparino            28F F2029 Windsor Locks CT       2:16:34  2:16:14  10:25    22/36    257  
   149  Anna Soracco                 25F F2029 Fairfield CT           2:16:43  2:16:20  10:26    23/36    369  
   150  Nathan Havill                37M M3039 Hamden CT              2:17:34  2:17:07  10:30    28/29    273  
    ================  WWW.PLATTSYS.COM DATA PAGE  3   ================  
 
                                        Platt Systems Official Reporting System
                       Endurit Sports Nutmeg Half-marathon/10K Results Posted to www.plattsys.com
                                     Timing & Results by Platt Systems 860-645-1476 
 
 OVERALL                                                                GUN      NET           DIVISION 
 PLC    Name                         A/S  DIV    CITY                   TIME     TIME   PACE   PLC/TOT  BIB 
 ====  ============================ ==== ===== ====================== ======= ======== ====== ========= ======
   151  Dennis Loosen                25M M2029 Brewster NY            2:19:15  2:18:30  10:37    16/19    305  
   152  Sharon Furtak                33F F3039 Providencer RI         2:19:34  2:19:03  10:39    29/35    255  
   153  Dan Ethier                   29M M2029 Guilford CT            2:20:11  2:19:34  10:42    17/19    410  
   154  Justin Sutton                28M M2029 New York NY            2:20:46  2:20:15  10:44    18/19    375  
   155  Meredith Rozema              26F F2029 Fair Lawn NJ           2:20:46  2:20:15  10:44    24/36    353  
   156  Brendan Horgan               26M M2029 West Hartford CT       2:21:14  2:20:45  10:46    19/19    280  
   157  Avery Drake                  26F F2029 West Hartord CT        2:21:17  2:20:49  10:47    25/36    241  
   158  leslie Daves                 33F F3039 Bloomfield CT          2:21:37  2:21:05  10:48    30/35    234  
   159  jules Babcock                38F F3039 east hampton CT        2:22:02  2:21:39  10:50    31/35    205  
   160  Gretchen Loebel              43F F4049 Granby MA              2:22:06  2:21:31  10:50    18/22    303  
   161  Lauren Misko                 24F F2029 Bristol CT             2:22:55  2:22:17  10:54    26/36    322  
   162  Judy Jagodzinski             40F F4049 Stamford CT            2:22:58  2:22:18  10:54    19/22    283  
   163  Alba Giuliano                43F F4049 Rye Brook NY           2:23:18  2:22:38  10:56    20/22    265  
   164  Levenia Baker                26F F2029 Groton CT              2:25:05  2:24:40  11:04    27/36    417  
   165  Emily Caffery                23F F2029 Middletown CT          2:25:06  2:23:46  11:04    28/36    216  
   166  Kim Segall                   22F F2029 Middletown CT          2:25:06  2:23:47  11:04    29/36    361  
   167  Justine Wallace              26F F2029 Newington CT           2:27:08  2:26:42  11:13    30/36    389  
   168  F Valentin                   21F F2029 Middletown CT          2:27:17  2:25:59  11:14    31/36    387  
   169  Mary Weir                    20F F2029 Middletown CT          2:28:05  2:26:47  11:18    32/36    393  
   170  Emily Kossow                 20F F2029 Middletown CT          2:28:06  2:26:47  11:18    33/36    290  
   171  Emily Greenstein             21F F2029 Middletown CT          2:28:07  2:26:48  11:18    34/36    266  
   172  Edmund Lewis                 40M M4049 New York NY            2:30:25  2:29:43  11:28    21/22    300  
   173  John Spiteri                 45M M4049 Wallingford CT         2:30:27  2:29:45  11:29    22/22    371  
   174  Amy Houston                  42F F4049 New York NY            2:30:57  2:30:23  11:31    21/22    281  
   175  Kristin Patrick              43F F4049 Larchmont NY           2:30:57  2:30:23  11:31    22/22    340  
   176  meghan Portfolio             34F F3039 Brighton MA            2:41:33  2:40:55  12:19    32/35    344  
   177  Sandra Malmquist             62F F60++ New Haven CT           2:41:37  2:41:18  12:20     1/1     309  
   178  Elizabeth Addy               29F F2029 Newington CT           2:41:56  2:41:50  12:21    35/36    201  
   179  Rebecca Symula               34F F3039 New Haven CT           2:46:11  2:45:44  12:41    33/35    376  
   180  Joe Cavazos                  38M M3039 Albany NY              3:02:52  3:02:24  13:57    29/29    221  
   181  Maggie Allred                55F F5059 Las Vegas NV           3:06:12  3:05:27  14:12     3/5     202  
   182  Jane Krish                   53F F5059 Winsted CT             3:06:51  3:06:08  14:15     4/5     291  
   183  Mary Kacenski                50F F5059 Milford CT             3:06:52  3:06:09  14:15     5/5     415  
   184  Andrea Herrmann              33F F3039 Warwick RI             3:15:02  3:14:35  14:53    34/35    277  
   185  Amy Gibson                   34F F3039 Bridgeport CT          3:15:41  3:15:08  14:56    35/35    261  
   186  Erika Krish                  25F F2029 Winsted CT             3:24:00  3:23:19  15:34    36/36    403  
 
                                       Platt Systems Official Reporting System
                      Endurit Sports Nutmeg Half-marathon/10K Results Posted to www.plattsys.com
                                    Timing & Results by Platt Systems 860-645-1476 

DIVISI                                                                               
PLC    Name                         A/S  DIV    CITY                   TIME   PACE   BIB 
====  ============================ ==== ===== ====================== ======= ====== ======
                               Top Male Finishers
   1   Anthony Tanzi               23M        Norwalk CT            1:12:47
   2   Jim Zoldy                   47M        Watertown CT          1:15:46
   3   Paul Dolan                  32M        New Milford CT        1:23:07

                            Top Female Finishers
   1   Elizabeth Norrish           23F        Storrs CT             1:34:02
   2   Jennifer Barillaro          35F        Lakeville CT          1:37:02
   3   Maeve Ewing                 33F        Litchfield CT         1:41:25


   





Online Registration = 
Online Entry


Results = 
Results


Timing by Plattsys
 = Timing by Plattsys




Contact us for Advertising Rates