Plattsys  
          Plattsys Timing Results Board     Plattsys Timing Results Board
 
 
 
 

 
 


Race Results ()     Division/Veteran Awards ()    


E Windsor Veterans Day 5K
Top Male: 1. Amos Sang 2. John Busque 3. Garius Rup 4. Tyler Raymond 5. Chris Helminski
Top Female: 1. Apryl Sabadosa 2. Melissa Stellato 3. Erin Lopez 4. Pascaline Jepotich 5. Linda Spooner
2017 East Windsor Veterans Day 5K Road Race
Saturday Nov 11, 2017 || Rye St - East Windsor CT
Platt Systems Chip Timing & Results || Mostly Sunny - Brisk -31 degrees
Timing & Results by Plattsys Timing @ plattsys.com

Overall Male : Amos Sang Overall Female: Apryl Sabadosa

************************************************************************************

PLATTSYS.COM RESULTS

************************************************************************************

OVERALL GUN DIVISION
PLC Name A/S DIV CITY TIME PACE PLC/TOT BIB
1 Amos Sang 30M M3039 Chicopee MA 14:51 4:46 1/10 236
2 John Busque 25M M1829 Manchester CT 14:52 4:46 1/18 208
3 Garius Rup 33M M3039 Agawam MA 15:17 4:55 2/10 257
4 Tyler Raymond 23M M1829 Terryville CT 15:28 4:58 2/18 99
5 Chris Helminski 23M M1829 Hartford CT 15:58 5:08 3/18 249
6 Nicholas Migani 28M M1829 Higganum CT 16:06 5:10 4/18 230
7 Jon Krell 26M M1829 Farmington CT 16:37 5:20 5/18 70
8 Morani Lima 18M M1829 New Milford CT 16:59 5:28 6/18 186
9 Chris Dency 18M M1829 Glastonbury CT 17:00 5:28 7/18 184
10 Chris Chisholm 55M M5059 Farmington CT 17:02 5:28 1/34 248
11 Piotr Kostyk 27M M1829 Bethel CT 17:17 5:33 8/18 196
12 David Kerns 15M M1517 Naugatuck CT 17:20 5:34 1/9 185
13 Adam Bulewich 41M M4049 Windsor Ct 17:31 5:38 1/18 53
14 Apryl Sabadosa 33F F3039 Westfield MA 17:55 5:46 1/28 253
15 Ethan O-Farrell 14M M1314 Enfield CT 18:20 5:54 1/7 162
16 Melissa Stellato 35F F3039 Windsor CT 18:21 5:54 2/28 216
17 Daniel White 14M M1314 Enfield CT 18:35 5:58 2/7 251
18 Sean Barkasy 12M M1012 Manchester CT 18:37 5:59 1/7 235
19 Erin Lopez 36F F3039 Berlin CT 18:42 6:01 3/28 275
20 Pascaline Jepotich 23F F1829 Agawam MA 19:06 6:09 1/20 258
21 Bruce Christensen 49M M4049 Bolton CT 19:09 6:09 2/18 254
22 Glen Meisenhelder 38M M3039 Feeding Hills MA 19:21 6:13 3/10 225
23 A.J. Corso 15M M1517 Broad Brook CT 19:44 6:21 2/9 121
24 Greg Quinn 40M M4049 Windsor CT 19:46 6:21 3/18 49
25 John Minervino 54M M5059 Higganum CT 19:50 6:23 2/34 242
26 Blake Dufresne 14M M1314 Windsor Locks CT 19:52 6:23 3/7 160
27 Linda Spooner 43F F4049 Sturbridge MA 19:54 6:24 1/25 177
28 Cheryl Sunshine 48F F4049 Suffield CT 20:10 6:29 2/25 228
29 Ken Clark 55M M5059 Somers CT 20:13 6:30 3/34 13
30 Brendan Carone 20M M1829 E. Windsor CT 20:28 6:35 9/18 109
31 Michael Wicks 23M M1829 S. Windsor CT 20:34 6:37 10/18 128
32 David Abbott 55M M5059 W Springfield MA 20:40 6:39 4/34 170
33 Rebecca Stephenson 45F F4049 Unionville CT 20:41 6:39 3/25 273
34 Paul Baldini 46M M4049 E Windsor CT 20:48 6:41 4/18 267
35 William Liebler 44M M4049 Southington CT 20:53 6:43 5/18 145
36 Seth Courchesne 17M M1517 Enfield CT 20:55 6:44 3/9 95
37 Alex Dupont 14M M1314 E Hartford CT 20:56 6:44 4/7 155
38 Tim French 45M M4049 East Granby CT 21:00 6:45 6/18 148
39 Antonius Patetsos 15M M1517 Enfield CT 21:08 6:48 4/9 74
40 Brian St Jean 57M M5059 Russell MA 21:13 6:49 5/34 171
41 Elizabeth Mashiak 25F F1829 Middletown CT 21:21 6:52 2/20 229
42 E J Wilson 16M M1517 E Granby CT 21:22 6:52 5/9 262
43 Dave Couture 47M M4049 Broad Brook CT 21:28 6:54 7/18 169
44 Josh Spooner 41M M4049 Sturbridge MA 21:42 6:59 8/18 178
45 Reid Sunshine 11M M1012 Suffield CT 21:43 6:59 2/7 226
46 Jermey Titus 47M M4049 Durham CT 21:52 7:02 9/18 215
47 Corey Leduc 21M M1829 Vernon (AFNG) CT 22:03 7:05 11/18 195
48 Douglas Dziekan 51M M5059 E Hampton CT 22:11 7:08 6/34 165
49 Steven Virgadaula 57M M5059 Broad Brook CT 22:24 7:12 7/34 73
50 Nolan Loricco 26M M1829 Coventry CT 22:30 7:14 12/18 201
51 Courtney Johnston 26F F1829 Enfield CT 22:30 7:14 3/20 188
52 lauren Contreras 20F F1829 Enfield Army CT 22:31 7:14 4/20 223
53 Timothy Rodrigue 17M M1517 E Windsor CT 22:32 7:15 6/9 163
54 Alyce Alfano 55F F5059 Suffield CT 22:33 7:15 1/15 259
55 John McGRane 61M M6069 Farmington CT 22:34 7:15 1/16 283
56 Scott Rossi 54M M5059 Enfield CT 22:52 7:21 8/34 39
57 Andrew Carangelo 10M M1012 Vernon CT 22:53 7:21 3/7 198
58 Brianna Minervino 13F F1314 Higganum CT 23:00 7:24 1/4 241
59 Bill Bourgoin 46M M4049 Ellington CT 23:12 7:28 10/18 200
60 Peter Tep 53M M5059 Forestville CT 23:15 7:28 9/34 105
61 Jean Mocadlo 56F F5059 Broad Brook CT 23:21 7:30 2/15 133
62 Tom Piantek 58M M5059 S. Windsor CT 23:22 7:31 10/34 38
63 Jeannie LaPierre 61F F6069 N. Granby CT 23:23 7:31 1/10 125
64 Jason Bassett 33M M3039 Broad Brook CT 23:28 7:33 4/10 45
65 Ryan Sunshine 11M M1012 Suffield CT 23:33 7:34 4/7 227
66 Tony Dasilva 55M M5059 Bristol CT 23:36 7:35 11/34 239
67 Brian Feeney 54M M5059 Broad Brook CT 23:38 7:36 12/34 189
68 John Perry 16M M1517 Enfield CT 23:40 7:37 7/9 142
69 Richard Juergens 52M M5059 Manchester Ct 23:47 7:39 13/34 61
70 John DaSilva 67M M6069 Windsor CT 23:53 7:41 2/16 118
71 Lori Riley 53F F5059 Storrs CT 23:53 7:41 3/15 252
72 David Genest Jr 29M M1829 Prospect CT 24:00 7:43 13/18 175
73 Todd Bristol 43M M4049 Granby CT 24:09 7:46 11/18 218
74 Patrick Smith 51M M5059 Enfield CT 24:13 7:47 14/34 55
75 Patrick Craighwell 9M M0009 Lisbon CT 24:15 7:48 1/5 193
76 Paul Leduc 57M M5059 Vernon CT 24:17 7:48 15/34 197
77 Ezra Gela 54M M5059 W Hartford CT 24:22 7:50 16/34 285
78 Ed Yergeau 64M M6069 Manchester CT 24:33 7:54 3/16 9
79 Erick Rodrigue 27M M1829 Enfield CT 24:35 7:54 14/18 154
80 Mauricio Pino 29M M1829 Broad Brook CT 24:40 7:56 15/18 19
81 Bob Dacey 68M M6069 Vernon CT 24:47 7:58 4/16 136
82 Cole Prato 24M M1829 Unknown 24:53 8:00 16/18 81
83 Justin Donohue 13M M1314 Somers CT 24:53 8:00 5/7 75
84 Kylie Studzinski 13F F1314 Killingworth CT 25:02 8:03 2/4 240
85 James Gozqit 33M M3039 Rusell MA 25:10 8:06 5/10 284
86 Jacqueline Perry 12F F1012 Enfield CT 25:11 8:06 1/9 141
87 Wesley Smith 11M M1012 Enfield CT 25:19 8:09 5/7 56
88 Kirsten Strout 13F F1314 Enfield CT 25:19 8:09 3/4 161
89 Paul Donohue 49M M4049 Somers CT 25:27 8:11 12/18 15
90 Paul Wicks 58M M5059 S. Windsor CT 25:29 8:12 17/34 129
91 Keira Warner 11F F1012 Ellington CT 25:30 8:12 2/9 92
92 Holly Warner 13F F1314 Ellington CT 25:31 8:12 4/4 91
93 Dave Cutler 58M M5059 Granby CT 25:32 8:13 18/34 194
94 Sydney Bronk-Zdunowski 9F F0009 E Berlin CT 25:39 8:15 1/5 266
95 Garrett Lemek 57M M5059 Stafford Pgs CT 25:47 8:18 19/34 247
96 Zoe Pepin 11F F1012 Broad Brook CT 25:53 8:19 3/9 172
97 Stephanie Rodrigue 18F F1829 E Windsor CT 25:53 8:19 5/20 164
98 Stuart King 57M M5059 Ellington CT 26:01 8:22 20/34 222
99 Nicholas Colon 13M M1314 Manchester CT 26:03 8:23 6/7 65
100 Tim Simoes 60M M6069 Somers CT 26:11 8:25 5/16 278
101 Bob Ward 72M M7099 Vernon Ct 26:13 8:26 1/7 6
102 Maureen Gillis 61F F6069 E. Haddam CT 26:13 8:26 2/10 46
103 Carey Malin 38F F3039 W Locks CT 26:19 8:28 4/28 187
104 Jason Snukis 38M M3039 Somers CT 26:20 8:28 6/10 17
105 Terry Putaski 62M M6069 East Windsor CT 26:38 8:34 6/16 40
106 Sarah Posniak 11F F1012 Broad Brook CT 26:40 8:35 4/9 173
107 Eddie Zimmoch 0M M0000 Broad Brook CT 26:46 8:37 1/1 214
108 Billy Liebler 11M M1012 Southington CT 26:47 8:37 6/7 144
109 Jennifer Yarter 45F F4049 Enfield CT 26:50 8:38 4/25 26
110 Jodi Roy 38F F3039 Broad Brook CT 26:59 8:41 5/28 137
111 David Manning 57M M5059 Broad Brook CT 27:01 8:41 21/34 28
112 Kaylee Polmatier 21F F1829 Enfield CT 27:08 8:44 6/20 25
113 Susan Leslie 68F F6069 S Windsor CT 27:20 8:47 3/10 71
114 Kyle Burns 60M M6069 Windsor CT 27:21 8:48 7/16 152
115 Caroline Church 12F F1012 E Windsor CT 27:25 8:49 5/9 168
116 Erin Donohue 12F F1012 Somers CT 27:27 8:50 6/9 76
117 Jonathan Titus 16M M1517 E Windsor CT 27:28 8:50 8/9 250
118 Amber Pouliot 32F F3039 Russell MA 27:39 8:54 6/28 268
119 Thomas Peabout 53M M5059 Enfield CT 27:47 8:56 22/34 233
120 Olivia mcKay 8F F0009 manchester CT 27:49 8:57 2/5 232
121 Jeff Gartman 31M M3039 S. Windsor CT 27:49 8:57 7/10 100
122 Dimarco Roberst 17M M1517 Somers CT 27:53 8:58 9/9 158
123 Tim Dennis 59M M5059 Ellington CT 27:58 9:00 23/34 231
124 Paige Spooner 10F F1012 Sturbridge MA 27:58 9:00 7/9 179
125 Angelica Ayala 20F F1829 Windsor CT 27:59 9:00 7/20 288
126 WEndy Calderon 28F F1829 Windsor Locks CT 28:00 9:00 8/20 199
127 Rchael Larosa 15F F1517 Enfield CT 28:02 9:01 1/6 167
128 Steven DeLong 60M M6069 Enfield CT 28:06 9:02 8/16 192
129 Evin Riggott 32F F3039 Wethersfield CT 28:08 9:03 7/28 202
130 Kathleen Furlani 69F F6069 Broad Brook CT 28:09 9:03 4/10 130
131 John Six 36M M3039 Broad Brook CT 28:13 9:04 8/10 57
132 Charles Nordell 44M M4049 E wINDSOR CT 28:17 9:06 13/18 211
133 Rob Barnes 53M M5059 Enfield CT 28:27 9:09 24/34 212
134 Erica Ruggerio 44F F4049 Seymour CT 28:36 9:12 5/25 243
135 Steven Tolman 71M M7099 Vernon Ct 28:43 9:14 2/7 41
136 Maya Courchesne 15F F1517 Enfield CT 28:45 9:15 2/6 98
137 Simone Warner 46F F4049 Ellington CT 28:45 9:15 6/25 93
138 Diana Sullivan 48F F4049 Ellington CT 28:47 9:15 7/25 279
139 Heidi Pope 57F F5059 Moodus CT 28:57 9:18 4/15 124
140 Deborah Chessari 65F F6069 Bloomfield CT 29:05 9:21 5/10 234
141 Angela Giorella 46F F4049 Windsor Locks CT 29:09 9:22 8/25 96
142 Katie Demeo 40F F4049 Broad Brook CT 29:09 9:22 9/25 147
143 Andrew Masters 46M M4049 Broad Brook CT 29:20 9:26 14/18 281
144 Steven Warner 49M M4049 Ellington CT 29:32 9:30 15/18 94
145 Samuel Lewgel 67M M6069 Stafford Springs CT 29:34 9:30 9/16 140
146 Abigail Soucy 15F F1517 Enfield CT 29:36 9:31 3/6 166
147 Dawn Weneck 71F F7099 Bristol CT 29:42 9:33 1/3 271
148 Cari Mazza 47F F4049 Somers CT 29:43 9:33 10/25 48
149 Mike Skorulski 56M M5059 Ellington CT 29:44 9:34 25/34 131
150 Charlotte Zenzick 40F F4049 Enfield CT 29:59 9:38 11/25 138
151 Angela Petitti 48F F4049 Shelton CT 30:19 9:45 12/25 244
152 Ray Prest 78M M7099 Ellington CT 30:29 9:48 3/7 42
153 Mark Feeney 11M M1012 Broad Brook CT 30:31 9:49 7/7 190
154 Linda Bixler 61F F6069 Suffield CT 30:33 9:49 6/10 3
155 Stephanie Andrews 26F F1829 Torrington CT 30:35 9:50 9/20 176
156 Ken McGregor 22M M1829 Windsor CT 30:45 9:53 17/18 157
157 Susan KIddy 39F F3039 S Windham CT 30:47 9:54 8/28 156
158 Kathy Iwanicki 51F F5059 Granby CT 30:56 9:57 5/15 52
159 Mark Acquaotta 62M M6069 Windsor Locks CT 30:59 9:58 10/16 67
160 Owen Duffy 14M M1314 Broad Brook CT 31:13 10:02 7/7 174
161 Grace Willis 15F F1517 Enfield CT 31:33 10:09 4/6 72
162 Jessica Cerrato 25F F1829 Windsor Locks CT 31:35 10:09 10/20 110
163 Cam Bronk-Zdunowski 8F F0009 E Berlin CT 31:38 10:10 3/5 265
164 Ashley Thompson 33F F3039 Windsor Locks CT 31:42 10:12 9/28 213
165 Cristina Cook 32F F3039 Wethersfield CT 31:47 10:13 10/28 217
166 Tanya Unsworth 36F F3039 Broad Brook CT 31:54 10:16 11/28 58
167 Kelly Bronk 45F F4049 E Berlin CT 31:56 10:16 13/25 263
168 Danielle Bloom 41F F4049 E Granby CT 32:05 10:19 14/25 261
169 Lindsy Perrotti 35F F3039 Enfield CT 32:12 10:21 12/28 18
170 Nathan Carle 36M M3039 Enfield CT 32:20 10:24 9/10 34
171 Louis Bronk 28M M1829 E Berlin CT 32:23 10:25 18/18 264
172 Olivia Tapio 17F F1517 Broad Brook CT 32:24 10:25 5/6 103
173 Ann-Lynn Moffett 47F F4049 East Windsor CT 32:29 10:27 15/25 30
174 Lisa Adriani 41F F4049 SHelton CT 32:46 10:32 16/25 221
175 Kaylee Alberti 24F F1829 Somers CT 32:57 10:36 11/20 78
176 Barbara Maloney 71F F7099 Tolland CT 33:11 10:40 2/3 270
177 Saron Finnie 55F F5059 Enfield CT 33:21 10:44 6/15 90
178 Omayra Montalvo 37F F3039 S Windsor CT 33:29 10:46 13/28 206
179 Carolyn Barrows 44F F4049 Broad Brook CT 33:35 10:48 17/25 159
180 Patti Martin 43F F4049 Broad Brook CT 33:35 10:48 18/25 82
181 Marek Kement 46M M4049 Broad Brook CT 33:35 10:48 16/18 83
182 Andrea Mashiak 53F F5059 Somers CT 33:38 10:49 7/15 256
183 Gavin Hany 8M M0009 Ashford CT 33:47 10:52 2/5 181
184 Janet Peck 40F F4049 Enfield CT 33:51 10:53 19/25 127
185 Bianca Plourde 40F F4049 Enfield CT 33:52 10:54 20/25 143
186 Dave Huzzard 51M M5059 Ellington CT 33:54 10:54 26/34 97
187 Jose Weneck 80M M7099 Bristol CT 33:55 10:55 4/7 272
188 Daniella Diaz 28F F1829 E haven CT 33:57 10:55 12/20 286
189 Isabella Roberts 9F F0009 Somers CT 34:08 10:59 4/5 102
190 Kerri Carle 35F F3039 Enfield CT 34:12 11:00 14/28 33
191 Corey Rogers 38F F3039 Ellington CT 34:13 11:00 15/28 245
192 Eleanor Roberts 39F F3039 Somers CT 34:13 11:00 16/28 101
193 Julie Kennedy 45F F4049 Cuccovia CT 34:18 11:02 21/25 237
194 Dennis Fetko 59M M5059 Broad Brook CT 34:29 11:05 27/34 12
195 Lydia Lopez 6F F0009 Kensington CT 34:30 11:06 5/5 277
196 Mike Lopez 35M M3039 Berlin CT 34:31 11:06 10/10 274
197 C.J. Zenzick 46M M4049 Enfield CT 34:31 11:06 17/18 139
198 Lana Kessell 26F F1829 Middletown CT 34:54 11:13 13/20 32
199 Paul Kwiecienski 67M M6069 Enfield CT 35:02 11:16 11/16 8
200 Robert Hany 40M M4049 Ashford CT 35:34 11:26 18/18 183
201 Ryan Sullivan 8M M0009 Berlin CT 35:39 11:28 3/5 276
202 Melissa Towers 39F F3039 Broad Brook CT 35:44 11:29 17/28 64
203 Cindy Strout 38F F3039 Broad Brook CT 35:46 11:30 18/28 89
204 Carol Skorulski 53F F5059 Ellington CT 35:47 11:30 8/15 132
205 Thomas P 54M M5059 Suffield CT 36:19 11:41 28/34 269
206 Hannah Tapio 20F F1829 Broad Brook CT 37:10 11:57 14/20 126
207 Alison Dessert 25F F1829 Enfield CT 37:11 11:57 15/20 153
208 Ken Bourque 54M M5059 Somersville CT 37:37 12:06 29/34 14
209 Persy Bourque 51F F5059 Somersville CT 37:37 12:06 9/15 35
210 Richard Bixler 65M M6069 Suffield CT 37:45 12:09 12/16 4
211 Codi Alberti 26F F1829 Somers CT 37:58 12:13 16/20 77
212 Anne Cella 58F F5059 Wallingford CT 38:05 12:15 10/15 255
213 Monica Cuccovia 27F F1829 Springfield MA 38:14 12:18 17/20 84
214 Deanna Capp 39F F3039 Windsor Locks CT 38:20 12:20 19/28 203
215 John Browne 79M M7099 S Windsor CT 38:40 12:26 5/7 2
216 Ryker Hany 7M M0009 Ashford CT 38:57 12:32 4/5 180
217 Brooke Hawkes 38F F3039 Enfield CT 39:06 12:35 20/28 238
218 Bethany Hany 38F F3039 Ashford CT 39:06 12:35 21/28 182
219 Melanie Wllard 34F F3039 Manchester CT 39:16 12:38 22/28 66
220 Faith Ruggiero 15F F1517 E. Windsor CT 39:22 12:40 6/6 112
221 Andrew Bishop 54M M5059 Enfield CT 39:58 12:51 30/34 260
222 Dianne Stolpinski 54F F5059 Enfield CT 40:24 13:00 11/15 116
223 Carolyn Shea 28F F1829 Trumbull CT 40:46 13:07 18/20 287
224 Sydney Reid 70M M7099 Ellington CT 41:17 13:17 6/7 146
225 Dan Miner 64M M6069 Suffield CT 44:01 14:09 13/16 220
226 Kristina Miner 32F F3039 Newington CT 44:01 14:09 23/28 219
227 Tanya Campbell 46F F4049 Broad Brook CT 45:08 14:31 22/25 191
228 Samantha Ruggiero 10F F1012 E. Windsor CT 45:14 14:33 8/9 111
229 Allison Ragaglia 10F F1012 Broad Brook CT 45:15 14:33 9/9 210
230 Sabrina Ruggiero 38F F3039 E. Windsor CT 45:28 14:37 24/28 113
231 Jen Ragaglia 46F F4049 Broad Brook CT 45:28 14:37 23/25 209
232 Kristen Rzasa 31F F3039 Middletown CT 45:31 14:38 25/28 224
233 Kimberly Dziel 49F F4049 Chicopee MA 46:09 14:51 24/25 280
234 Jeffrey Lareua 50M M5059 CHicopee MA 46:10 14:51 31/34 282
235 Ruth Grant 55F F5059 Broad Brook CT 46:48 15:03 12/15 117
236 Michele Nucera 53F F5059 Ellington CT 46:50 15:04 13/15 123
237 Joseph Nucera 54M M5059 Ellington CT 46:51 15:04 32/34 122
238 Jessica Paris 40F F4049 Springfield MA 46:51 15:04 25/25 54
239 Mike Cuccovia 59M M5059 E. Longmeadow MA 47:07 15:09 33/34 11
240 Rebecca Talamini 24F F1829 Broad Brook CT 47:49 15:23 19/20 114
241 Debbie Talamini 57F F5059 Broad Brook CT 47:49 15:23 14/15 115
242 Robert Willard 63M M6069 S Windsor CT 48:05 15:28 14/16 10
243 Karen Kwiecienski 65F F6069 Enfield CT 53:06 17:05 7/10 63
244 Leah Baranauskas 30F F3039 Naugatuck CT 53:55 17:21 26/28 44
245 Robert Tarnowicz 68M M6069 Naugatuck CT 53:55 17:21 15/16 43
246 Deb Munns 61F F6069 Westfield MA 53:56 17:21 8/10 246
247 Gail Cuccovia 58F F5059 E. Longmeadow MA 53:56 17:21 15/15 86
248 Karen Rogers 67F F6069 Clinton CT 54:00 17:22 9/10 207
249 Jenna Frangiamore 31F F3039 Agawam MA 54:25 17:30 27/28 134
250 Joseph Frangiamore 64M M6069 Enfield CT 54:26 17:31 16/16 135
251 Paxton Richards 7M M0009 Windsor Locks CT 55:29 17:51 5/5 205
252 Kathy Richards 35F F3039 Windsor Locks CT 55:29 17:51 28/28 204
253 Dianne Cuccovia 28F F1829 Farmington CT 55:49 17:57 20/20 85
254 Stephen Burke 54M M5059 Broad Brook CT 56:02 18:02 34/34 150
255 Adolf Habermeier 77M M7099 Broad Brook CT 56:05 18:03 7/7 7
256 Lynda Burke 61F F6069 Broad Brook CT 56:07 18:03 10/10 149
257 Shirley Habermeier 72F F7099 Broad Brook CT 56:10 18:04 3/3 47

Race Results ()     Division/Veteran Awards ()    

Top Male: 1. Amos Sang 2. John Busque 3. Garius Rup 4. Tyler Raymond 5. Chris Helminski

Top Female: 1. Apryl Sabadosa 2. Melissa Stellato 3. Erin Lopez 4. Pascaline Jepotich 5. Linda Spooner

Online Registration = 
Online Entry


Results = 
Results


Timing by Plattsys
 = Timing by Plattsys




Contact us for Advertising Rates